10 znaków, że jesteś szamanem

Dzisiaj będzie trochę o szamanach. Wiele osób słyszało słowo szaman, które kojarzyło się im jedynie z odludkiem mieszkającym w lesie lub dżungli. Nic bardziej mylnego!

Szamani są mostem między światem duchowym, a fizycznym. Są w stanie podróżować przez wiele światów i zobaczyć to co dla zwykłych ludzi jest niewidoczne. Szaman to tłumacz duchowej energii, potrafią zinterpretować otaczające nas znaki, wskazać jedną ze ścieżek czy poradzić swą mądrością podczas trudnych wyborów. Szaman potrafi również czytać aurę osoby i z niej wyczytać problemy, które osoba pozostawiła w przeszłości, a także drogi i problemy czyhające w przyszłości. Szamani są przewodnikami po duchowej ścieżce naszego życia.

Wprawdzie każdy może zostać szamanem lecz wiele z poniższych czynników świadczy o naszych ukrytych szamańskich predyspozycjach. Sprawdź czy i Ty możesz być szamanem.

1. Jesteś introwertykiem

Szamani przenoszą swoją energię między wymiarami. Wolisz zachowywać swoje myśli dla siebie i nie potrzebujesz często czyjegoś towarzystwa. Często masz uczucie, że nie pasujesz do tego świata, jakbyś był/a od niego oderwana. Dziwi Cię to uczucie i nie wiesz jak się zachować.

2. Kochasz naturę

Natura to dla Ciebie dom. Szaman jest mostem miedzy świadomością naszej planety i ludźmi. Potrafią przetłumaczyć informacje pochodzące z Ziemi, Słońca, Wszechświata, Gór, Morza czy zwierząt. Uwielbiasz przebywać wśród przyrody, która Cię inspiruję i „ładuję” energią.

3. Jesteś wrażliwy

Często odczuwasz przeciążenie sensoryczne spowodowane „głośnością” świata zewnętrznego. Radio czy telewizja przytłacza Cię ilością informacji, natomiast wszelkie social media męczą Twoją strefę psychiczną. Zdarza Ci się sięgać po alkohol aby otępić wrażliwość czy po niezdrowe jedzenie aby przynieść sobie przyjemność. Pocieszenie znajdujesz również we śnie.

Przeczytaj również: Gwiezdne wyobrażenie Egipcjan.

4. Ciężkie dzieciństwo

Doświadczyłeś/aś trudnego dzieciństwa, wielu lekcji życia lub traum. Są to inicjacje, przygotowujące Cię do roli szamana. Nauczyłeś/aś się współczucia z doświadczenia i potrafisz zachować empatię dla kogoś bez współczucia.

5. Coś więcej

Czujesz się powołany do większego celu i czujesz, że możesz dokonać zmian w naszej globalnej, świadomej ekspansji. Poszukujesz głębszej świadomości/doznań. Pragniesz poznawać i doświadczać.

6. Służba

Zostałeś wezwany do służby. Od najmłodszych lat odczuwasz potrzebę naprawiania ludzkości. Inni przychodzą do ciebie po radę i jesteś tym, który zawsze służy pomocą. Często jednak tracisz poczucie własnej wartości podczas pomagania i szukasz równowagi, aby odnaleźć się w swoim powołaniu.

7. Świadome sny

Doświadczasz świadomych snów. Te sny to świat ducha, który komunikuje się z Tobą, kiedy śpisz. Możesz poczuć się jak podczas astralnej podróży, nie wiedząc, jak i dlaczego. To jest twoja zdolność do przenoszenia się miedzy różnymi światami i przyswajania informacji.

8. Duchowa moc

Czujesz, że masz psychiczne moce, twoje ręce dają ulgę innym poprzez uzdrawianie.”Intuicyjnie” wiesz o czymś i często Twoje myśli stają się rzeczywistością.

9. Szamańskie dolegliwości

Cierpisz na fizyczne dolegliwości, czasami nazywanymi „chorobą szamańską”. Ukryci szamani mają skłonność do zaburzeń autoimmunologicznych, chronicznego zmęczenia, fibromialgii, przewlekłej boreliozy, przewlekłego bólu czy depresji. Wszystkie one rozwiązują się, gdy wejdziesz na szamańską ścieżki lub poradzisz się innego szamana.

10. Inny

Zawsze czułeś/aś się inny/a, jakbyś nie należał/a, nie pasujesz  do tego świata i zdajesz sobie sprawę, że wiele osób wcale Cię nie rozumie.

Czytaj więcej: Plemię Dogonów i tajemnica Syriusza Judi Slot Deposit Pulsa.