Amerykański generał mówi o tym co znajduje się na Marsie

This computer-generated view depicts part of Mars at the boundary between darkness and daylight, with an area including Gale Crater beginning to catch morning light, in this handout image provided by NASA. It may not be space debris, errant asteroids, supply shortages, thruster malfunctions or even the malevolent aliens envisioned in so many Hollywood films that thwart astronauts on any mission to Mars. It may be the ubiquitous galactic cosmic rays. Researchers said on May 1, 2015 long-term exposure to these rays that permeate space may cause dementia-like cognitive impairments in astronauts during any future round-trip Mars trip, expected to take at least 2-1/2 years. REUTERS/NASA/JPL-Caltech/Handout FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS. THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY. IT IS DISTRIBUTED, EXACTLY AS RECEIVED BY REUTERS, AS A SERVICE TO CLIENTS - RTX1B5CT

„Tam są struktury na powierzchni Marsa. Powiem ci, dla przypomnienia, że istnieją też struktury pod powierzchnią Marsa niewidoczne dla kamery Voyagera, którego wysłaliśmy tam w 1976 roku.” 

https://youtu.be/tpEzGGN_HuI

Ostatnie pięć lat dla ludzkości było okresem rewolucyjnym. Jak nigdy przedtem, wysoko postawieni urzędnicy państwowi, wojskowi i astronauci zdecydowali się, że nadszedł czas by zacząć mówić o UFO i obcych formach życia.

John Podesta, były szef sztabu Bill’a Clintona i dawny doradca Baracka Obamy jest jednym z najbardziej aktywnych ludzi uczestniczących w ujawnianiu informacji na temat obcych istot. Nie tak dawno Podesta stwierdził: „Czas podciągnąć kurtynę. Mamy zeznania od najbardziej wiarygodnych źródeł, w tym i od osób zajmujących wysokie pozycje – o fascynującym zjawisku, którego natura nie została jeszcze ustalona.”Ludzkość staje się świadkiem największych ruchów zmierzających do ujawnienia prawdziwej historii naszej planety. Stajemy się świadomi, że zjawisko UFO nie jest odosobnionym przypadkiem. Codziennie dostarczane są nam dowody na istnienie istot pozaziemskich lub dawnych odwiedzin. Część z nich jest fałszerstwem lecz pozostała… kto wie?”Istnieje wiele dowodów, że cywilizacje z obcych światów kontaktują się z nami od bardzo długiego czasu” – dr Brian O’Leary, były astronauta NASA i profesor fizyki w Princeton.

„Zjawisko UFO nie jest odosobnionym przypadkiem widocznym tylko z Ziemi. Mimo doniesień od ludzi na całym świecie, którzy twierdzą że widzieli na niebie obiekty nie do wyjaśnienia, astronauci znajdujący się wciągu ostatnich dziesięcioleci w przestrzeni kosmicznej byli świadkami niesamowitych odkryć. Czy to misja Apollo czy też Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, istnieje wystarczająca liczba materiałów video pozwalających uznać je za mocny argument gdy mówimy o pozaziemskich wizytacjach. Mówiąc prościej, są rzeczy których nawet nauka nie potrafi wyjaśnić.” – Generał Stubblebine.

Albert „Bert” Newton Stubblebine III jest emerytowanym generałem armii Stanów Zjednoczonych, który służył przez 32 lata. Jest uważny za jednego z najwybitniejszych żołnierzy i był szefem wywiadu wojskowego USA. W wywiadzie dla agencji prasowej Richard Dolan Press, Stubblebine powiedział. „Tam są struktury na powierzchni Marsa. Powiem ci, dla przypomnienia, że istnieją struktury pod powierzchnią Marsa niewidoczne dla kamery Voyagera, którego wysłaliśmy tam w 1976 roku. Powiem Ci również, że są tam maszyny zarówno na powierzchni jak i pod powierzchnią Marsa, na które możesz patrzeć i znaleźć szczegóły na temat: gdzie są, kim i czym oni są,”

Słowa generała nie są tylko pustymi słowami. W ciągu ostatnich lat, łaziki NASA badające czerwoną planetę sfotografowały duże ilości niewyjaśnionych struktur. Wiadomo, że wyjaśnieniem na wszystkie jest pareidolia (zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach). Jednak miliony ludzi na całym świecie, mocno wierzą że na Marsie (i Księżycu) znajdują się tajemnicze konstrukcje, które NASA stara się za wszelką cenę trzymać z dala od społeczeństwa.

Podziel się
Inline
Inline