NASA i czarny trójkąt UFO

Czarny Trójkąt UFO jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów latających, którego nie sposób zidentyfikować. Pojazd ten był wielokrotnie widziany przez świadków na Ziemi. Wydarzenia takie jak Belgijska fala UFO i Światła nad Phoenix są niewątpliwie zagwozdką związaną z trójkątnymi statkami kosmicznymi.

Istnieje niezliczona ilość zdjęć zrobionych przez astronautów i sond NASA, które przedstawiają tajemnicze obiekty. Jedno z nich zostało zrobione podczas programu promu kosmicznego NASA w roku 1986. Na zdjęciu widzimy tajemniczy obiekt w kształcie trójkąta,  który znajduje się między promem statkiem kosmicznym a planetą.

W 1986 roku, trwała siódmej misji astronautów promu Columbia-  STC-61-c. Zadaniem astronautów było wykonanie fotografii Ziemi z orbity okołoziemskiej. Przypadkowo astronauci uchwycili również nieznany im pojazd latający w kształcie trójkąta. Gdy tylko zdjęcia trafiły do opinii publicznej NASA wydała oświadczenie, że nie jest to UFO lecz kawałek izolacji termicznej. Oczywiście ufologowie nie zgodzili się z tą odpowiedzią.

Black Traingles UFO w tłumaczeniu uznaczające czarne trójkąty zostału sklasyfikowane jako niezidentyfikowane obiekty latające posiadające wspólne cechy z XX i XXI wieku. Wtedy to pojawiały się raporty opisujące duże, ciche i czarne trójkątne obiekty unoszące się na niskich wysokościach nad miastami i autostradami.

W okresie od października 1989 przez rok 1990 w Belgii zarejestrowano tysiące doniesień o obserwacjach oświetlonych obiektów, które często opisywano jako ogromne trójkąty.Wydarzenie to nazwano Belgijską falą UFO. Te dziwne obiekty były ścigane przez należące do Sił Powietrznych samoloty F-16 oraz jednocześnie śledzone przez radary pokładowe i naziemne. Belgijski rząd współpracował z cywilnymi śledczymi zajmującymi się UFO, co z uwagi na zaangażowanie rządu na tym polu stanowiło historyczny precedens. Auguste Meesen, profesor fizyki na Uniwersytecie Katolickim w Louvain oraz konsultant naukowy SOBEPS, tak podsumował ten przypadek: „29 listopada 1989 roku nad Eupen przeleciał duży trójkątny statek powietrzny. Żandarmi z Montigny i Nicol zauważyli go nieopodal drogi łączącej Aix-la-Chapelle z Eupen. Obiekt stał nieruchomo w powietrzu nad polem, które oświetlał trzema silnymi promieniami światła. Promienie wychodziły z dużych okrągłych powierzchni znajdujących się blisko rogów trójkąta. Pośrodku płaskiej dolnej części obiektu znajdowała się jakiegoś rodzaju „czerwona obracająca się latarnia”. Obiekt nie wydawał żadnych odgłosów. Gdy zaczął się przemieszczać, żandarmi skierowali się w stronę małej drogi na tym obszarze, skąd spodziewali się dojrzeć obiekt w locie. Zamiast tego jednak, obiekt wykonał półobrót i przemieszczał się powoli w kierunku Eupen, wzdłuż drogi na małej wysokości. Obiekt został zauważony przez innych świadków, gdy przelatywał nad domami oraz nad ratuszem”.

Belgijska fala UFO – szkice świadków

Kolejnym tego typu wydarzeniem były Światła nad Phoenix. 3 marca 1997 roku na niebie nad Phoenix pojawiła się seria niezidentyfikowanych świateł i została w tym samym miejscu przez kilka godzin. Air Force powiedziało, że to race, które powstały na skutek ćwiczeń. Jednak do tej pory cała sytuacja nie została do końca wyjaśniona.

Co ciekawe, obrazy czarnych trójkątow UFO  zostały pobrane ze strony „The Gateway to Astronaut Photography of Earth”, która należy do NASA.

„Kilkadziesiąt lat temu, przybysze z innych planet ostrzegli nas o tym i zaoferowali pomoc. Ale zamiast tego, niektórzy z nas odebrali ich wizyty jako zagrożenie i postanowili najpierw strzelać, a potem zadawać pytania. „- Paul Hellyer, były minister obrony Canadian [1]

Obraz UFO dostępny był tylko przez krótki okres czasu, pod następującym adresem:

http://eol.jsc.nasa.gov/scripts/sseop/QuickView.pl?directory=ISD&ID=STS61C-31-2

Interesujące jest, że wiele innych obrazów NASA pokazuje dokładnie ten sam obiekt w przestrzeni. Obraz został usunięty. Niektóre ze zdjęć wciąż są dostępne tutaj: NASA Zdjęcia Database Records.

„Tak doszło do awarii obiekty i ciała zostały odzyskane. , , Nie jesteśmy sami we wszechświecie; oni pojawili się już bardzo dawno. , , , Miałem okazje przekonać się, że nie jest to fałsz, a zjawisko UFO jest prawdziwe. ” – Edgar Mitchell, szósty człowiek który stanął na Księżycu. [2]

Wielu ludzi uważa, że owe tajemniczy trójkąty są podobieństwem Czarnego Satelity (czytaj więcej), który rzekomo orbitującej naszą planetę od ponad pięćdziesięciu lat.

Źródło:

[1] https://www.youtube.com/watch?v=WcTXuz-7tDU

[2] https://www.youtube.com/watch?v=OibqdwHyZxk

Podziel się

Dodaj komentarz