NASA znalazła ukryte portale w ziemskim polu magnetycznym

Portale są uważane za skróty, przejścia, drzwi w nieznane. Gdyby tylko rzeczywiście istniały… okazuje się, że jest to bardzo możliwe i naukowcy z uniwersytetu z Iowa, którzy są finansowani przez NASA próbują się dowiedzieć więcej o tych niezwykłych zjawiskach.

https://youtu.be/lJL05yxxZ90

– Nazywamy jest punktami X lub obszarami dyfuzji elektronów – wyjaśnia Jack Scudder, fizyk plazmy z uniwersytetu Iowa. – są miejsca gdzie pole magnetyczne Ziemi łączy się z polem magnetycznym Słońca, tworząc przy tym nieprzerwaną ścieżkę liczącą około 150 milionów kilometrów prowadzącą od naszej planety do atmosfery słonecznej.

Przypomina to skróty ukazujące się w filmach fantastycznych, tylko tutaj są one prawdziwe. Razem z nowymi „drogowskazami” dowiemy się jak je znaleźć. W ciągu ostatnich kilku dekad nauka lub główny nurt nauki próbował nie dopuszczać do badań tych licznych zastrzeżeń, funkcji i cechy, które do tej pory uważał za „niedopuszczalne” i „niemożliwe”. Przełomy i niezliczone odkrycia cały czas zmieniają naukę. Coraz więcej uzdolnionych naukowców wychodzi „z ukrycia” i nie boi się badać rzeczy „zakazanych”.

Wciąż jednak istnieją badacze, którzy odrzucają nowe sposoby i koncepcje. Na szczęście czasy się zmienią i nowy nurt stawia przede wszystkim na odkrywanie i niszczenie dogmatów ustanowionych lata temu. Każdego dnia rzeczywistość dostarcza nam dowodów jak bardzo złożone jest nasze życie i jaką mamy zdolność do postrzegania go, naszego układu słonecznego, wszechobecnej fizyki czy możliwości obcego życia. Chociaż wiele z wymienionych rzeczy jest częścią niezliczonych teorii spiskowych to ludzie postawili ogromny krok w postępie do zrozumienia tajemnic wszechświata.

maxresdefault

Według badań NASA okazuje się, że w naszym polu magnetycznym są „ukryte portale”. Naukowo rzecz biorąc, portal jest to „hipotetyczna” właściwość czasoprzestrzeni, która w pewnym stopniu działa jako skrót przez wszechświat. Tak często jest przedstawiana w wielu filmach science-fiction i uważana jest za możliwość szybkiej podróży przez wszechświat. Portale tak jak każda hipoteza ma swoich przeciwników jak i zwolenników. Ci pierwsi wciąż wierzą, że jest to tylko część fantastyki. Technologia poszła tak do przodu i to co oglądaliśmy dawno temu w starych filmach dzisiaj staje się rzeczywistością.

Wracając do portalu: „Nazywa się to flux transfer event” mówi fizyk David Goddard z NASA Space Flight Centre – dziesięć lat temu byłem prawie pewien, że nie istnieją lecz teraz dowody są niepodważalne.

W rzeczywistości, istnieją pewne obszary ziemskiego pola magnetycznego, które związane są z polem magnetycznym Słońca, tworząc przy tym „nieprzerwaną 150 milionową kilometrową ścieżkę” prowadzącą od Ziemi do Słońca. Aby zbadać to niesamowite zjawisko, NASA wykorzystuje statek THEMIS (jako ciekawostkę dodam: Themis to w mitologii greckiej bogini sprawiedliwości). Według NASA te dziwne portale otwierają się i zamykają kilka razy dziennie.

Warto wspomnieć o UFO hunters. Od lat twierdzą, że nasze słońce jest częścią wielkiej bramy wykorzystywaną przez „bogów” lub wysoko zaawansowaną cywilizację do podróży przez wszechświat.

Jak donosi NASA owe portale ulokowane są dziesiątki tysięcy kilometrów od Ziemi. Niektóre są małe podczas gdy inne gigantyczne, rozległe i trwałe. Naukowcy twierdzą, że portale przenoszą ogromne ilości cząstek naładowanych magnetycznie tworzących się na Słońcu.

Napisz do mnie: kontakt@wisdomwanderer.pl
★ Strona: http://wisdomwanderer.pl
★ Patronite: https://patronite.pl/wisdomwanderer
★ Ankieta: https://goo.gl/forms/ZKp4pgYDzKOyRMEp2
★ Facebook: http://facebook.com/wisdomwanderer
★ Twitter: https://twitter.com/wisdom_wanderer
★ Tumblr: https://wisdomwanderer.tumblr.com
★ Google+: https://goo.gl/cZG7Vz
★ Instagram: http://instagram.com/wisdom_wanderer
★ Pinterest: https://pinterest.com/wisdom_wanderer/
★ Sarahah: https://wisdomwanderer.Sarahah.com

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.