Niesamowite hotelowe łazienki, z których szkoda wychodzić

Ach nie ma to jak orzeźwiający prysznic, który zmywa wszelkie trudy związane z długą podróżą. Oddając się w objęcia tych niesamowitych hotelowych łazienek można będzie zatracić się na długie, długie godziny przynoszące rozluźnienie i odprężenie.

Wiele osób zgodzi się ze mną, że puchate ręczniki, pięknie pachnące olejki i wspaniały wystrój zmywają z nas całe zmęczenie jeszcze przed samym prysznicem. Właśnie te małe szczegóły nadają łazience swój charakter i magię.

Od rozrzutny i bogatych wystrojów po gładkie i innowacyjnej konstrukcji. Odkryte łazienki w tropikalnych „opadach deszczu” po gorące wanny z widokami na całe miasto – te luksusowe hotelowe łazienki są w sferze marzeń każdej osoby.

The Rock Pool Villas, Nha Trang, Vietnam

1

Umiejscowiona jest na prywatnej wyspie w pobliżu wietnamskiego miasta Nha Trang, The Ninh Van Bay Rock Pool Villa oferuje niezapomnianą kąpiel w otwartej i przewiewnej łazience. Rozproszone między formacjami skalnymi, wille dysponują basenami, a także tymi o to luksusowymi łazienkami wykonanymi z drewna z przepięknym widokiem na Morze Wschodniochińskie.

Lion Sands Resort, South Africa

2

Położony wśród wierzchołków drzew afrykańskiego buszu. Kingston Treehouse to perła w koronie w Lion Sands Resort w RPA Sabi Sand Game Reserve. Łazienka jest stylowa, nowoczesna ze szklanymi ścianami, z których widok rozciąga się na zielone morze. Czasem można nawet zauważyć żyrafy.

Southern Ocean Lodge, Kangaroo Island, Australia

slide_484156_6645644_free.jpg

South Ocean Lodge ulokowano w zacisznym klifie u wybrzeży Południowej Australii. W łazience jest wszystko czego dusza zapragnie zaczynając od podgrzewanych podłóg po luksusowe deszczownice. Wanna z rzeźbionego granitu z panoramicznym widokiem na las pozwala zapomnieć się na długie godziny oddając swe ciało relaksowi.

Już wkrótce więcej niesamowitych łazienek!

Podziel się
Inline
Inline