Niesamowite hotelowe łazienki, z których szkoda wychodzić

Ach nie ma to jak orzeźwiający prysznic, który zmywa wszelkie trudy związane z długą podróżą. Oddając się w objęcia tych niesamowitych hotelowych łazienek można będzie zatracić się na długie, długie godziny przynoszące rozluźnienie i odprężenie.

Wiele osób zgodzi się ze mną, że puchate ręczniki, pięknie pachnące olejki i wspaniały wystrój zmywają z nas całe zmęczenie jeszcze przed samym prysznicem. Właśnie te małe szczegóły nadają łazience swój charakter i magię.

Od rozrzutny i bogatych wystrojów po gładkie i innowacyjnej konstrukcji. Odkryte łazienki w tropikalnych „opadach deszczu” po gorące wanny z widokami na całe miasto – te luksusowe hotelowe łazienki są w sferze marzeń każdej osoby.

The Rock Pool Villas, Nha Trang, Vietnam

1

Umiejscowiona jest na prywatnej wyspie w pobliżu wietnamskiego miasta Nha Trang, The Ninh Van Bay Rock Pool Villa oferuje niezapomnianą kąpiel w otwartej i przewiewnej łazience. Rozproszone między formacjami skalnymi, wille dysponują basenami, a także tymi o to luksusowymi łazienkami wykonanymi z drewna z przepięknym widokiem na Morze Wschodniochińskie.

Lion Sands Resort, South Africa

2

Położony wśród wierzchołków drzew afrykańskiego buszu. Kingston Treehouse to perła w koronie w Lion Sands Resort w RPA Sabi Sand Game Reserve. Łazienka jest stylowa, nowoczesna ze szklanymi ścianami, z których widok rozciąga się na zielone morze. Czasem można nawet zauważyć żyrafy.

Southern Ocean Lodge, Kangaroo Island, Australia

slide_484156_6645644_free.jpg

South Ocean Lodge ulokowano w zacisznym klifie u wybrzeży Południowej Australii. W łazience jest wszystko czego dusza zapragnie zaczynając od podgrzewanych podłóg po luksusowe deszczownice. Wanna z rzeźbionego granitu z panoramicznym widokiem na las pozwala zapomnieć się na długie godziny oddając swe ciało relaksowi.

Już wkrótce więcej niesamowitych łazienek!

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Inline
Inline