Reptilianie – bogowie z odległych czasów

Na świecie znajdziemy ogromną ilość tajemniczych szczegółów odnośnie starożytnej cywilizacji Anunnaki. Czy są to zapomnieni reptilianie? Bogowie o gadzich cechach, którzy zamieszkiwali naszą planetę.

Mimo iż Anunnaki prezentowani byli jako humanoidalne postacie, to gołym okiem można zauważyć różnice między zwykłym człowiekiem, a Anunnaki. Rysy twarzy starożytnych ukryte były pod dużą brodą i wprawdzie wiele wskazuje, że przypominają bardzo ludzi to wciąż liczni badacze mają inne zdanie. Według nich starożytni Anunnaki połączeni są z rasą reptilian.

Ciekawy jest fakt, że słowo „SIR” używane do opisywania Anunnaki w starożytnej Mezopotamii. W tłumaczeniu oznacza to „smok” lub „wielki wąż. Lecz to nie jedyne dowody. Po więcej dowodów musimy się przenieść na tereny dzisiejszego Iraku w góry Zagros. Na terenie wykopalisk archeologicznych Jarmo badacze odnaleźli społeczność z protoneolitu, która zniknęła około 2000 lat temu.

Wśród tysięcy mistycznych artefaktów i Sumeryjskich statuetek Bogów, naukowcy odkryli wiele okazów reprezentujących „Boginie-matkę płodności”. Jedyną rzeczą, która budzi pewne zastrzeżenia w tych postaciach jest wygląd. Ciało ma kształt humanoidalny natomiast twarz ewidentnie posiada gadzie cechy. Obie figurki przedstawiające samce i samice wykazują jaszczurze cechy takie jak: wydłużone twarze i czaszki, duże owalne oczy i szerokie ramiona.

4bfea353efc101da2eca081738040d27_409568

Figurki przypominające starożytnych Reptilian można znaleźć w różnych zakątkach globy i jest bardzo możliwe, że są to właśnie zapomniani Anunnaki. Spoglądając w daleką historie znajdziemy wiele opowieści o dziwnych stworzeniach czczonych przez naszych przodków. Quetzalcoatl czy Kukulkan to niektórzy z bogów o gadzim wyglądzie, którzy są czczeni w południowej Ameryce. Imię Quetzalcoatl pochodzi z języka Nahuatl i oznacza „pierzasty wąż”. Pierwsze rytuały dla tego boga prawdopodobnie odbywały się w pierwszym wieku przed naszą erą lub naszej ery. Dla azteków „pierzasty wąż” był łącznikiem między niebem a ziemią. Można więc wywnioskować, że potrafił latać lub też posiadał odpowiednie środki do wykonywania takowych lotów. Był także uważany za bóstwo, które zasadniczo stworzyło gatunek ludzki. Kulkan, w kulturze Majów jest odpowiednikiem boga Quetzalcoatl. Jego imię oznacza „zielony pierzasty wąż”.

W pewnej legendzie Hopi (Indian z Ameryki północnej) znajdziemy opowieść o trzech miastach na wybrzeży Pacyfiku, które znajdowały się kompletnie pod ziemią. Według tej legendy, 5 000 lat temu spadł deszcz meteorytów zmuszający jaszczurzo-ludzi do szukania schronienia pod ziemią. Owe stworzenia zbudowały skomplikowaną sieć tuneli znajdujący się pod Los Angeles, wykorzystując przy tym zaawansowaną technologie pozwalającą im topić skały.

W Benares leżącym w Indiach znajdziemy podobną opowieść mówiącą o „Studni Sheshn’y”. Legenda wskazuje, że jest to wejście do podziemnego miasta Nagas i zgodnie ze starożytnymi tekstami żyła tam rasa półbogów o wężowym wyglądzie. Zamieszkiwali oni miast zwana Patala. Według mitologii jest to miejsce o wielkiej mocy i tylko święci mają szanse nawiązać z nimi kontakt.

Jak widać jest wiele opowieści, które mimo braku kontaktu dzielą podobne opisy i nawiązania. Prawie we wszystkich kulturach w starożytnych księgach znajdą się gadzie istoty począwszy od starożytnego Sumeru przez Azję i obie Ameryki. Tajemnicze postacie gadzich bogów związane są z historią naszej planety. Czy to możliwe, że wszystkie te opisy odnoszą się do tej samej rasy? Czy jest to zapomniana rasa pradawnych Anunnaki?

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.