Reptilianie – bogowie z odległych czasów

Na świecie znajdziemy ogromną ilość tajemniczych szczegółów odnośnie starożytnej cywilizacji Anunnaki. Czy są to zapomnieni reptilianie? Bogowie o gadzich cechach, którzy zamieszkiwali naszą planetę.

Mimo iż Anunnaki prezentowani byli jako humanoidalne postacie, to gołym okiem można zauważyć różnice między zwykłym człowiekiem, a Anunnaki. Rysy twarzy starożytnych ukryte były pod dużą brodą i wprawdzie wiele wskazuje, że przypominają bardzo ludzi to wciąż liczni badacze mają inne zdanie. Według nich starożytni Anunnaki połączeni są z rasą reptilian.

Ciekawy jest fakt, że słowo „SIR” używane do opisywania Anunnaki w starożytnej Mezopotamii. W tłumaczeniu oznacza to „smok” lub „wielki wąż. Lecz to nie jedyne dowody. Po więcej dowodów musimy się przenieść na tereny dzisiejszego Iraku w góry Zagros. Na terenie wykopalisk archeologicznych Jarmo badacze odnaleźli społeczność z protoneolitu, która zniknęła około 2000 lat temu.

Wśród tysięcy mistycznych artefaktów i Sumeryjskich statuetek Bogów, naukowcy odkryli wiele okazów reprezentujących „Boginie-matkę płodności”. Jedyną rzeczą, która budzi pewne zastrzeżenia w tych postaciach jest wygląd. Ciało ma kształt humanoidalny natomiast twarz ewidentnie posiada gadzie cechy. Obie figurki przedstawiające samce i samice wykazują jaszczurze cechy takie jak: wydłużone twarze i czaszki, duże owalne oczy i szerokie ramiona.

4bfea353efc101da2eca081738040d27_409568

Figurki przypominające starożytnych Reptilian można znaleźć w różnych zakątkach globy i jest bardzo możliwe, że są to właśnie zapomniani Anunnaki. Spoglądając w daleką historie znajdziemy wiele opowieści o dziwnych stworzeniach czczonych przez naszych przodków. Quetzalcoatl czy Kukulkan to niektórzy z bogów o gadzim wyglądzie, którzy są czczeni w południowej Ameryce. Imię Quetzalcoatl pochodzi z języka Nahuatl i oznacza „pierzasty wąż”. Pierwsze rytuały dla tego boga prawdopodobnie odbywały się w pierwszym wieku przed naszą erą lub naszej ery. Dla azteków „pierzasty wąż” był łącznikiem między niebem a ziemią. Można więc wywnioskować, że potrafił latać lub też posiadał odpowiednie środki do wykonywania takowych lotów. Był także uważany za bóstwo, które zasadniczo stworzyło gatunek ludzki. Kulkan, w kulturze Majów jest odpowiednikiem boga Quetzalcoatl. Jego imię oznacza „zielony pierzasty wąż”.

W pewnej legendzie Hopi (Indian z Ameryki północnej) znajdziemy opowieść o trzech miastach na wybrzeży Pacyfiku, które znajdowały się kompletnie pod ziemią. Według tej legendy, 5 000 lat temu spadł deszcz meteorytów zmuszający jaszczurzo-ludzi do szukania schronienia pod ziemią. Owe stworzenia zbudowały skomplikowaną sieć tuneli znajdujący się pod Los Angeles, wykorzystując przy tym zaawansowaną technologie pozwalającą im topić skały.

W Benares leżącym w Indiach znajdziemy podobną opowieść mówiącą o „Studni Sheshn’y”. Legenda wskazuje, że jest to wejście do podziemnego miasta Nagas i zgodnie ze starożytnymi tekstami żyła tam rasa półbogów o wężowym wyglądzie. Zamieszkiwali oni miast zwana Patala. Według mitologii jest to miejsce o wielkiej mocy i tylko święci mają szanse nawiązać z nimi kontakt.

Jak widać jest wiele opowieści, które mimo braku kontaktu dzielą podobne opisy i nawiązania. Prawie we wszystkich kulturach w starożytnych księgach znajdą się gadzie istoty począwszy od starożytnego Sumeru przez Azję i obie Ameryki. Tajemnicze postacie gadzich bogów związane są z historią naszej planety. Czy to możliwe, że wszystkie te opisy odnoszą się do tej samej rasy? Czy jest to zapomniana rasa pradawnych Anunnaki?

Podziel się

Dodaj komentarz