Starożytne piramidy znalezione na Hawajach?

Według niektórych, te niesamowite struktury o bardzo symetrycznych i określonych kształtach geometrycznych są pozostałością po starożytnych i poddanych erozji piramid.

https://youtu.be/8ecKqDgz7bA

Hawaje to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie, które każdego roku przyciąga setki turystów. Cechuje się cudownym środowiskiem, pięknymi plażami i przyjaznym społeczeństwem. Jednakże, od kiedy pewien turysta zrobił zdjęcie bardzo specyficznej struktury znajdującej się na jednej z wysp, zaczęto debatować nad przeszłością tej krainy i ogromnych piramidalnych struktur otoczonych przez Ocean.

Wiele osób na całym świecie wierzy, że na każdym kontynencie znajdują się piramidy. Nie trudno się z tym nie zgodzić ponieważ te enigmatyczne struktury zostały zbudowane zarówno w Egipcie, Meksyku i Azji tysiące lat temu z nieznanych do teraz powodów. Część z nich używana była jako grobowce, inne jako miejsca gdzie oddawano cześć Bogom. Według hipotezy zawartej w książce Williama „Pila „Chiles’a „The Secrets and Mysteries of Hawaii: A Call to the Soul”, piramidy mogły zostać zbudowane na jeden z hawajskich wysp przez starożytną cywilizacje i tym samym zostałby by połączone siatką planetarną z innymi piramidami.

Hawaje – miejsce znane wszystkim jako raj na Ziemi – może trzymać w swojej historii wskazówkę na temat całej ludzkości. Pila wyjaśnia dlaczego Hawaje są skrzyżowanie wszystkich naszych tajemnic. Ludzie z Hawajów, ich legendy i kultura, a nawet lokalizacja wysp może posiadać klucz który odblokuje gigantyczne drzwi i ujawni ścieżkę do naszej przyszłości. Pila zabierze Cię w podróż w czasie i wypełni Twoją duszę życiodajną siłą Świętych Wysp, folkloru i mitologii. Jeśli kiedykolwiek planujesz podróż do tego tropikalnego raju lub poszukiwania znaczenia swojej duszy, to ta książka pomoże Ci otworzyć się na piękno i potęgę tego świata” – The Secrets and Mysteries of Hawaii: A Call to the Soul.

travelandleisure.com
travelandleisure.com

Jak pisze Chiles w swojej książce – Piramida lub Piramidy są zlokalizowane na Wyspie Oahu, kilka kilometrów od Punaluu, sławnej czarno-piaskowej plaży. Zdjęcie zrobione przez fotografa rzeczywiście wydaje się przedstawiać piramidy. Obraz ilustruje to co niektórzy nazywają zwykłą formacją geologiczną, jednak jest ona za bardzo symetryczna i posiada zbyt określone kształty. Zdaniem wielu, nie jest możliwe by natura wytworzyła takowy twór i jest to są to pozostałości po bardzo dawnej i poddanej erozji Piramidzie. Zdjęcia tych struktur zostały zamieszczone w „Exploration Hawaii” lecz zostały usunięte z nieznanych powodów.

Chiles porusza także bardziej złożoną hipotezę. Sugeruje, że Hawaje to jedno z niewielu miejsc na Ziemi, które zachowują dowody na istnienie starożytnej cywilizacji Atlantydy istniejącej jakieś 13 000 lat temu kiedy to katastrofalnie uległa całkowitemu zniszczeniu.

Według wielu autorów, ogromną liczbę piramid można znaleźć na całym świecie i są one dowodem niezwykle potężnej i zaawansowanej cywilizacji istniejącej w odległej przeszłości. Ta starożytna cywilizacja jest uważana za „matki wszystkich cywilizacji” co prawdopodobnie oznacza, że każda późniejsza cywilizacja brała z niej przykład.

Co usłyszymy w głównym nurcie historii? Oczywiście, że żadna taka cywilizacja nie istniała i nawet taka możliwość nie jest brana pod uwagę.

Autor William „Pila” Chiles jest głęboko przekonany, że na Hawajach znajduje się zaginiona Piramida(y) i wraz z Lee Ross, niezależnym badaczem wierzą, że jest ona położona na „World Grid Node” czyli światowej sieci łączącą wszystkie starożytne miejsca.

http://www.crystalinks.com
http://www.crystalinks.com

Warto poruszyć temat owej siatki. Wiele osób wieży, że podobnie jak Linie Nazca, Piramidy w Gizie, Świątynia Angkor Wat, Piramidy na Hawajach zostały umieszczone w określonych miejscach na całym świecie. Ross w swojej teorii sugeruje, że te starożytne budowle zostały wybudowane w zorganizowany sposób i kontrolując energie naszej planety.

Teoretycy siatki planetarnej uważają, że jest to źródło wolnej i nieskończonej energii, która służyła do zasilania wielkich cywilizacji takich jak Atlantyda. Co ciekawe wiele osób wierzy że może być ona wykorzystana także w dzisiejszych czasach.

Nie sposób się nie zgodzić w sprawie starożytnych kultur na całym świecie, które nadały ogromną wagę symbolom i znakom kodując tym samym informacje i wiedzę z tamtych czasów. Pokazuje to jak nasi przodkowie byli w stanie połączyć naukę, mądrość, inteligencje, duchowość, technologie i naturę aby stworzyć takie dzieła. Współczesna cywilizacja zapomniała o tych prawdach i stale żyje w sprzeczności z tymi ideałami.

Napisz do mnie: kontakt@wisdomwanderer.pl
★ Strona: http://wisdomwanderer.pl
★ Patronite: https://patronite.pl/wisdomwanderer
★ Ankieta: https://goo.gl/forms/ZKp4pgYDzKOyRMEp2
★ Facebook: http://facebook.com/wisdomwanderer
★ Twitter: https://twitter.com/wisdom_wanderer
★ Tumblr: https://wisdomwanderer.tumblr.com
★ Google+: https://goo.gl/cZG7Vz
★ Instagram: http://instagram.com/wisdom_wanderer
★ Pinterest: https://pinterest.com/wisdom_wanderer/
★ Sarahah: https://wisdomwanderer.Sarahah.com

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.