Tajemnicze wieże odkryte na powierzchni Księżyca

Czy jest to kolejny dowód potwierdzający istnienie obcych struktur na powierzchni Księżyca? Według najnowszego materiału video, znajduje się tam około 60 metrowy słup, który jak mówią UFOlodzy, najbardziej przypomina konstrukcje nie z tego świata. 

SecureTeam10 to grupa łowców UFO, którzy z pomocą Google Earth rzekomo odnaleźli tajemnicze struktury obcej cywilizacji na powierzchni Księżyca. Według nich są to kolejne dowody wskazujące na ciągłe próby tuszowania przez NASA śladów na istnienie obcych baz na naszym satelicie.

Koordynaty tych konstrukcji to: 21° 4′ 2.23 N, 148° 39’12.30″ E. Obserwując księżycowy teren, łowcy UFO wskazują na istnienie trzech sporych rozmiarów pilarów rzucających cień.

Jak mówi narrator filmu (tłumaczenie z angielskiego):
„Pamiętajcie aby obejrzeć cały film. Jeśli wciąż nie wierzysz, że Księżyc jest zamieszkały to prawdopodobnie pod jego koniec, weźmiesz swoją wiarę w wątpliwość”.

Narrator twierdzi, że poza wieżami na powierzchni Księżyca znajduje się znacznie więcej dowód na istnienie obcych baz. Wspomina między innymi o 90 metrowym obiekcie w kształcie cylindra lub cygara ulokowanym na krawędzi krateru niedaleko tajemniczych pilarów. Według niego NASA nie do końca „wyczyściła” wszystkie obrazy. Obejrzyj materiał.

To nie jest pierwszy przypadek gdy łowcy UFO znajdują nietypowe struktury na Księżycu. 20 lipca 1965 roku. Sowiecki statek kosmiczny ZOND 3 zrobił kilka pierwszych zdjęć dobrej jakości „ciemnej stornie” Księżyca. Jak wiadomo z Ziemi możemy obserwować tylko jedną stronę naszego satelity. Przed tą misją nie mieliśmy pojęcia co znajdywało się po jego drugiej stronie. Na jednym ze zdjęć przesłanych przez sondę ZOND 3 widać tajemniczą konstrukcję w kształcie wieży, która wyrasta z powierzchni srebrnego globu. Z drugiej strony, w sąsiedztwie nie widać żadnych innych podobnych struktur.

Co Wy myślicie o Księżycu i rzekomych obcych konstrukcjach?

Podziel się
Inline
Inline