UFO pojawiło się podczas transmisji na żywo z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Kolejny materiał wideo pokazujący dziwne pojawienie się UFO niedaleko Międzynarodowej Stacji Kosmicznej trafił do internetu. Chwilę później NASA wyłączyło podgląd na żywo ze stacji.
Czy to możliwe, że takie widoki Międzynarodowa Stacja Kosmiczna ma codziennie? Wiele osób, którzy obserwują na bieżąco życie stacji twierdzi, że ten niezidentyfikowany obiekt pojawił się chwilę przed tajemniczym wyłączeniem podglądu na żywo. Jest to dosyć dziwny dowód pokazujący, że NASA za wszelką cenę próbuje ukryć ewentualne kontakty z obcą cywilizacją.

 Nowy materiał filmowy wywołał kolejną debatę wśród zwolenników i sceptyków. Toczyli oni spory czy to co zobaczyli było rzeczywiście statkiem pozaziemskim czy też śmieciem krążącym po orbicie lub smugą na obiektywie.
Na klipie widzimy świecący na niebiesko obiekt, który powoli zbliża się do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej po czym transmisja urywa się na około godzinę. Po ponownym włączeniu, w miejscu rzekomego UFO widać tylko słabe światło. Wiele ludzi odebrało zachowanie NASA jako zamierzone i mające na celu pozwolenie statkowi pozaziemskiemu spokojne podejść do Stacji. Sceptycy twierdzą, że były to tylko smugi obiektywu.
Jakie jest Wasze zdanie na temat tego zdarzenia? Czy to rzeczywiście był pozaziemski obiekt?

 

Podziel się
Inline
Inline