Według Anonymous, NASA przygotowuje się na ujawnienie prawdy o UFO

Mało kto nie słyszał o organizacji hakerskiej zrzeszonej pod nazwą Anonymous. Członkowie tej grupy włamywali się już na konta członków ISIS, badali tajemnice Donalda Trumpa oraz udzielali się podczas słynnej akcji protestacyjnej w Polsce, wytoczonej przeciw umowie ACTA. Jak się jednak okazało, tym razem hackerzy zabrali się za sekrety NASA.

Zgodnie z informacjami zawartymi w ostatnim z filmów Anonymous na Youtubie, NASA przygotowuje się do ujawnienia informacji na temat pozaziemskiego życia. Informacje na ten temat miały zostać ujawnione podczas prac amerykańskiego komitetu ds Kosmosu i Technologii reprezentowanego przez przez profesora Thomasa Zurbuchen`a. Zgodnie z jego wypowiedzią:

Nasza cywilizacja zbliża się do momentu odkrycia dowodów na pozaziemskie życie w kosmosie.

Biorąc pod uwagę wszystkie rodzaje aktywności i misji, które poszukują obcego życia, znajdujemy się na granicy jednego z największych i najważniejszych odkryć w historii.

Trudno stwierdzić, czy powyższa wypowiedź jest jednym z dowodów na istnienie obcych cywilizacji czy poprostu śladów organicznego życia na innych planetach. Zdaniem Anonymous, NASA przygotowuje się do ujawnienia prawdy na ten temat, ale o ile nie dysponują oni mocniejszymi dowodami niż ich interpretacja jednej z wypowiedzi naukowca z NASA, mało kto będzie w stanie w to uwierzyć.

Z drugiej strony, nie można wykluczyć że Anonymous dysponują takim dowodem, ale na tą chwilę oczekują oni na ruch ze strony amerykańskiej Agencji Kosmicznej. Nie da się ukryć, że przypadki obserwacji niezidentyfikowanych pojazdów latających zdarzają się coraz częściej. Jeśli NASA, a w konsekwencji rząd Stanów Zjednoczonych oraz wszystkie rządy na całym świecie rzeczywiście ukrywają całą prawdę na ten temat, to nadszedł już chyba czas, aby ludzkość poznała prawdę.

Fot: Vincent Diamante

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *