Wielkie kamienie pozostałością po rosyjskich olbrzymach?

Według raportów z badań nad tymi potężnymi skalnymi blokami mogą one ważyć od trzech do czterech tysięcy ton. Odkryciu towarzyszyło jeszcze inne zaskoczenie. Jeśli naukowców nie zdziwił rozmiar tych kamieni to niewątpliwe musieli się zastanowić dlaczego w pobliżu tych megalitów ich kompasy zaczęły się dziwnie zachowywać a strzałki urządzenia z nieznanych przyczyn zmieniały kierunek zawsze przeciwny do kamieni. [1]

Czy wierzysz w to, że w starożytnych pismach rzeczywiście znajdują się opisy gigantów, którzy niegdyś stąpali po naszej planecie? Czy uważasz, że te „bajki” są czymś więcej niż tylko folklorem i mitologią? Co jeśli tysiące lat temu zanim jeszcze powstała nasza cywilizacja i zaczęto spisywać historię, naszą planetę zamieszkiwała inna zaawansowana rasa?

massive-rocks-in-russia-evidence-of-giants-768x506

Dużo pytań, szkoda że póki co możemy tylko spekulować i wierzyć. Czym mogą być te wielkie kamienie znajdywane w różnych zakątkach naszego globu czy to w południowej i środkowej Ameryce czy też w na terenach Rosji. W wielu kulturach wnoszenie tego typu „budowli” było wyrazem oddania czci Bogom. Jednak czy pradawni ludzie dysponowali rzeczywiście taką technologią i umiejętnościami zdolnymi do podniesienia i ułożenia kamieni ważących tysiące kilogramów. Może to byli jednak giganci, dla których podniesienie megalitów nie było zbytnim problemem?

Możemy bez końca stawiać sobie takie pytania i wysuwać z nich wnioski lecz skupmy się teraz na dowodach o kamieni z Rosji. Jedne z największych kamieni znaleziono w syberyjskich górach a dokładniej w południowej ich części na górze Shoria. Są one większe niż kamienie z Baalbek. Syberyjskie ogromne kamienie posiadają płaską powierzchnię, zadziwiające kąty, ostre rogi i inne charakterystyczne cechy wskazujących na istnienie „olbrzymiego kamieniarstwa”. Z raportów pochodzących z wyprawy kilka z tych kamieni może ważyć około trzy do czterech tysięcy ton.

W każdej kulturze starożytnych cywilizacji można znaleźć opisy świadczące o istnieniu rasy olbrzymów, która zamieszkiwała naszą planetę, a nawet żyła wraz z ludźmi. Oczywiście w mainstreamowej nauce, ludzkość w tych czasach albo raczkujące albo w ogóle nie istnieje.

the-largest-and-heaviest-stones-on-earth-in-russia-768x594

Według raportu waszyngtońskiego Pew Research Center na temat religii blisko 2,2 miliarda ludzi żyjących na świecie to chrześcijanie czyli 32 procent całej populacji ludzi. [2] Dlatego też sięgnijmy do Księgi Rodzaju aby przytoczyć fragment opisu olbrzymów.

Księga Rodzaju: 6:2: Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

Księga Rodzaju 6:4: A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. [3]

Czy to możliwe, że wiele budowli zostało zbudowanych właśnie przez tych mocarzy? O gigantach możesz przeczytać więcej w moich artykule: Nefilimowie, którzy zamieszkiwali naszą planetę

Na sekundę jeszcze powróćmy do kamieni z Shoria. Kilku naukowców, którzy mieli czas zbadać te megality zaproponowali kończące wyjaśnienie, że te formacje skalne są wynikiem procesów geologicznym związanym z występującymi tam wiatrami. Pójście na łatwiznę i ukrywanie faktów?

1 http://englishrussia.com/2014/03/06/huge-mysterious-megaliths/
2 Zob. http://www.pewresearch.org/, passim.
3 http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=6 z dnia 17.09.2016

Podziel się

Dodaj komentarz