Zakazane kalendarium historii Ziemi według Anunnaki

Ponownie powracamy do Anunnaki i dzisiaj przedstawi Wam inne spojrzenie na naszą historię – historię według Anunnaki.
Opierając się na licznych archeologicznych odkryciach, artefaktach, zapiskach czy monumentach sprawdzonych przez badaczy, nie ma wątpliwości że Anunnaki (z sumeryjskiego: „ci, którzy przybyli z niebios”), byli niesamowicie zaawansowaną cywilizacją z innej, nieznanej dotąd planety, którzy przybyli naszą planetę lądując w Zatoce Perskiej około 450 000 lata temu.

W ciągu ostatnich kilku dekad, liczne odkrycia zmieniły sposób myślenia i zakwestionowały główny nurt naukowców na temat historii i ewolucji. Zawsze się znajdą zwolennicy Anunnaki, którzy będą wierzyli, że taka rasa istniała kiedyś na ziemi. Będą musieli się mierzyć z przeciwnikami mającymi na każde pytanie jakąś odpowiedź, która będzie negowała istnienie Anunnaki.
Jednak wszystko idzie ku dobremu. Wiele badaczy zmienia swoją metodykę i zaczyna myśleć „z otwartym umysłem” co rokuje na nowe nadzieje i zmiany.

Teoria starożytnego obcego astronauty zakłada, że tysiące lat nasza planeta odwiedzana była przez przybyszów z innych zakątków świata. Wielu archeologów uważają współczesny Irak jako „kolebkę naszej cywilizacji”. Między 3500 a 1900 rokiem przed naszą erą rzeki Tygrys i Eufrat były domem dla sumeryjskiej cywilizacji.

ancient_land_by_oozkr

W 1976 roku Zecharia Sitchin wydał książkę „Kroniki Ziemi”, która zawierała tłumaczenie sumeryjskich tablic. Według Sitchin’a owe tablice opisują rasę obcych Anunnaki, która przybyła na ziemie aby wydobywać złoto. Autor sugeruje, że potrzebowali złota by ich ojczysta planeta mogła przetrwać.

Historię o stworzeniu ludzi napisałem w tym artykule. Przejdźmy teraz do wspominanego zakazanego kalendarium, który został spisany przez Zecharie Sitchin’a w szóstej Księdze Kronik Ziemi na podstawie kosmicznego kodu.

Wydarzenia przed potopem
450,000 lat temu na Nibiru, odległym sąsiedzie naszego układu słonecznego, życie powoli chyliło sie ku upadkowi. Porzucony przez Anu, Wladca Alalu ucieka w swym statku kosmicznym i spotyka uchodźców z Nibiru na Ziemi. Znajduje na Ziemi złoto które może pomoc w ocaleniu atmosfery Nibiru.
445,000 lat temu – prowadzony przez Enki, syn Anu sprawia ze Annunaki lądują na Ziemi, zakładają Eridu – Ziemską stacje kosmiczną I – po ty by mogli wydobywać złoto z wód Zatoki Perskiej.
430,000 lat temu – Więcej Annunaki przybywa na Ziemię, miedzy nimi znajduje się pól siostra Enkiego Ninhursag, Główny Oficer Medyczny.
416,000 lat temu – Produkcja złota spada, Anu przybywa na ziemie z Enlilem, przyszłym zastępcą. Uzgodniono ze wydobycie złota przeniesione zostanie do południowej Afryki. Enlil wygrywa z Enkim walkę o misje w Zatoce Perskiej, gdzie główne złoża złota są – Enki zostaje wydalony na drugi plan do Afryki. Anu zostaje wyzwany o tron przez swojego wnuka Alula Igigiego.
400,000 lat temu – W Siedmiu funkcjonalnych osadach w południowej Mezopotamii zostaje wybudowany kompleks portów kosmicznych (Sippary). Centrum kontroli nad produkcją złota (Nippur), centrum metalurgiczne (Shuruppak). Złoża zostają przewiezione z Afryki przez statki kosmiczne. Przerobione minerały zostają przesłane na orbitalna stacje po czym wędrują do Nibiru.
380,000 lat temu -Zwiększa się poparcie Igigiego, wnuka Alalu, który chce przejąć panowanie nad Ziemią.
300,000 lat temu – W kopalniach złota wszczyna się bunt. Enki i Ninhursag tworzą prymitywnych osadników poprzez genetyczna manipulacje kobiecej małpy. Tworzą mężczyznę i kobietę. Enlil najeżdża kopalnie, przywozi ze sobą prymitywnych pracowników. Homo Sapiens zaczynają bardzo szybko rozrastać się.
100,000 lat temu – Klimat się ociepla. Annunaki (biblijni Nephilim), protestują ale Enlil żeni się z córką człowieka.
75,000 lat temu – Nowa epoka lodowca rozpoczyna się. Różne rodzaje człowieka wędrują po świecie.
49,000 lat temu – Enki i Ninhursag wynoszą ludzi ponad Annunaki aby przejęli władzę w Shuruppak. Enlil, rozjuszony, układa plan zagłady ludzkości.
13,000 lat temu – Enlil wiedząc, że kolejne przejście Nibiru koło Ziemi wywoła fale powodziowe na skale światowe zachowuje cisze.
Wydarzenia po potopie
11,000 lat temu – Enki łamie przysięgę, rozkazuje Ziusudra/Noah (Noe) by zbudował statek, który może podróżować po i pod woda. Fala powodziowa zalewa ziemie. Annunaki obserwują totalne zniszczenie z ich orbitujących statków.
10,500 lat temu- Potomkowie Noego zostają podzieleni na trzy religie. Ninurta, pierworodny syn Enlila, tamuje potoki rzeczne i wysusza rzeki by Mezopotamia nadawała sie do zamieszkania; Enki przejmuje dolinę Nilu. Półwysep Synaju zostaje przejęty przez Annunaki jako port kosmiczny. Centrum kontroli zostaje założone na górze Moriah (przyszłe Jeruzalem).
9780 lat temu – Ra/Marduk, pierworodny syn Enkiego, dzieli panowanie nad Egiptem miedzy Ozyrysa i Setha
9330 lat temu – Seth zdradza Ozyrysa, przejmuje totalną kontrolę nad doliną Nilu.
8970 lat temu – Horus dokonuje zemsty za Ozyrysa, jego ojca rozpoczynając pierwsza wojnę Piramid. Seth ucieka do Azji, przejmuje półwysep Synaju.
8670 lat temu – Potomkowie Enkiego, Enlilici rozpoczynają drugą wojnę piramid. Zwycięzcy Ninurta opróżniają wielka piramidę z jej sprzętu.
8600 lat temu – Ninhursag, pół siostra Enkiego rozpoczyna konferencję pokoju. Rządzący Ziemią zmieniają się. Rząd nad Egiptem zostaje przeniesiony z rak dynastii Ra/Marduk do dynastii Thoth. Heliopolis zostaje zbudowane jak zastępcze miasto portowe.
8500 lat temu – Anunnaki ustalają placówki przy bramie do kosmicznych zakładów. Jerycho jest jednym z nich.
7400 lat temu – Nastała era pokoju, Anunnaki udostępniają ludzkości nowe wynalazki. Zaczyna się okres Neolityczny. Pół Bogowie panują nad Egiptem.
3800 lat temu – Miejska cywilizacja rozpoczyna się w Sumerze jako ze Anunnaki odnawiaja stare miasta Eridu i Nippur.
3700 lat temu – Anu przybywa na Ziemię dla widowiska. Nowe miasto, Uruk (Erech), zostaje wybudowane ku jego chwale. Wyrabia tam swoją świątynie ku czci jego córki Inanny/lshtar.
3760 lat temu – Kish jest pierwsza stolica pod egidą Ninurty. W Nippurze zrobiono pierwszy kalendarz. Następuje rozkwit cywilizacji w Sumerze.
3450 lat temu – Marduk uważa Babilon za „Bramę Bóstw”. Rozpoczyna się „incydent na wieży Babel”. Anunnaki mieszają języki ludzkości. Ra powraca do Egiptu, pozbawia tronu dynastie Thoth. Poplecznicy Thoth zamykają Marduka w Wielkiej Piramidzie i tam go mordują. Dusza Ra/Marduka idzie na wygnanie.
2900 lat temu – Królestwo Sumeru przetransportowane do Erech .Rozpoczyna się cywilizacja Inków.
2650 lat temu – Sumerska królewska stolica wrze. Enlil traci cierpliwość z powodu ludzkości i rozkładu społecznego.
2255 lat temu – Inanna uzurpuje możność w Mezopotamii. Naram-Sin rzuca wyzwanie Nippurowi. Inanna ucieka. Sumer i Aka okupowane przez wojska sprzymierzone Enlilowi.
2220 lat temu – Sumeryjska cywilizacja osiąga nowy rozwój dzięki przywódcy Lagashowi. Thoth pomaga swojemu królowi Gudea wybudować świątynie dla Ninurty.
2193 lata temu – Terah, ojciec Abrahama, rodzi sie w Nippurze
2180 lat temu – Egipt podzielony; wyznawcy Ra przenoszą się na południe; Faraoni przejmują władzę w niższym Egipcie.
2123 p.n.e. – Abraham rodzi się w Nippurze.
2113 p.n.e. – Enlil powierza ziemie Shenu Nannarowi. Ur zdeklarowane stolicą nowego Imperium. Nippuryjski duchowny – Terah, ojciec Abrahama – przybywa do Ur by spotkać się z tamtejszym królewskim rządem.
2096 p.n.e. – Ur-Nammu ginie w bitwie. Ludzie uznają jego śmierć za zdradę Anu i Enlila. Terah wraz ze swoja rodzina opuszcza miasto.
2095 p.n.e. – Shulgi wynosi się na tron Ur, zwiększa siłę Imperium, Shulgi wpada w sidła miłosne Inanny, zostaje jej kochankiem.
2080 p.n.e. – Theban księżniczka lojalna Ra/Mardukowi idzie na północ ku miastu Mentuhotep I. Nabu, syn Marduka zyskuje ziemię w zachodniej Azji.
2055 p.n.e. – Z rozkazu Nannara, Shulgi wysyła wojska Elamickie by stłumiły zamieszki w Kanaanityjskich miastach. Elamici dochodzą do bramy kosmicznej na półwyspie Synajskim i tamtejszego portu kosmicznego.
2048 p.n.e. – Shulgi umiera. Marduk przemieszcza się do kraju Hittitow. Abraham wysłany na południe Kanaanu z elitarnymi wojskami jazdy konnej.
2047 p.n.e. – Amar-Sin (biblijny Amrafel) zostaje królem Uru. Abraham jedzie do Egiptu , zostaje tam piec lat, po czym wraca z większa ilością wojsk.
2041 p.n.e. – Prowadzony przez Inanne, Amar-Sin tworzy koalicjęe królów wschodu, tworzą ekspedycję militarną nacelowaną w Kanaan i Synaj. Abraham blokuje wyprawę przed bramą kosmiczną.
2038 p.n.e. – Shu-Sin zastępuję Amar-Sina na tronie Ur – imperium wygasa.
2029 p.n.e. – Ibbi-Sin zastępuję Shu-Sina. Zachodnie prowincje przejmuje Marduk.
2024 p.n.e. – Prowadząc swoich wyznawców, Marduk rusza na Sumer, dokonuje samo koronacji w Babilonie. Walki przenoszą się do centralnej Mezopotamii. Święte ziemie Nippuru zostaje zbezczeszczone. Enlil domaga się zemsty na Marduku i Nabu; Enki przeciwstawia się temu, ale jego syn Nergal staje po stronie Enlila. Nabu wraz z jego Kanaatyjskimi ludźmi przejmuje port kosmiczny Anunnaki. Anunnaki wyrażają zgodę na użycie broni atomowej. Nergal i Ninurta niszczą totalnie miasta Kanaatyjskie i port kosmiczny.
2023 p.n.e. – Wiatr przenosi radioaktywne opady do Sumeru. Ludzie giną straszną śmiercią, zwierzęta znikają, woda jest zatruta pola uprawne staja się pustynią. Sumer i jej wielka cywilizacja leżą w ruinach. Swoje dziedzictwo przekazuje Abrahamowi , w wieku 100 lat Abraham na następcę ogłasza Izaaka.
Jakie jest Wasze zdanie na temat historii według Anunnaki? 
Podziel się
Inline
Inline